Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Soffbord 10695078



*

nr 1069 5078


Soffbord

Folke Ohlson, "Dollar", Tingströms, längd: 157 cm, djup: 55 cm, höjd: 51 cm


Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 19:06:03


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/11 20:29:50 1      300 kr
14/11 15:45:27 2      600 kr
14/11 16:31:10 3      800 kr
14/11 18:55:22 4      900 kr
14/11 18:58:24 3      1.000 kr
14/11 18:59:54 4      1.100 kr
14/11 19:01:03 3      Vinnande bud



  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord folke ohlson rökbord soffbord tingströms
  • 7132 Soffbord
    mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 20:13
  • 7177 Soffbord
    Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 18:48
  • 7141 Soffbord/lampb..
    Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 18:51




Ladda ner broschyr